Portobello

Wednesday, October 3, 2012ph. by Ola Golczyńska, edited by Belletette

( American Eagle Outfitters men's cap, Nike Free Run, Penny skateboard from Urban Outfitters, Zara shorts)


Portobelo is definitely one of the most charming places i had a chance to live in. It feels like participating a colorful fairy tale where life has its own specific pace. Not so long time ago skateborading around Portobello and Notting Hill streets seemed unreal, but in past few weeks it has become my everydays little amusement. Moreover I skateboard way too often down portobello road to pick up some fresh vegetables and baguette from the market. Not even mentioning occasionally coming across Alice Dellal just by the Snappy Snaps, on my way there.
ps. Actually I'm looking for a flatmate to share a flat here, e-mail me alicja.zielasko@gmail.com. If you have a room to rent in a nice location, please let me know as well. Thanks :)

Portobello jest najpiękniejszym miejscem w jakim kiedykolwiek mieszkałam. Czuje się tu jak w bajkowej, kolorowej krainie, gdzie życie toczy się swoim własnym rytmem. Jeżdżenie na deskorolce po uliczkach Portobello i Notting Hill, kiedyś pewnie wydawałoby mi się nierealne, a w ciągu ostatnich tygodni stało się moją codzienną rozrywką. W sumie nie tylko, bo na deskorolce jeżdżę codziennie po świeże warzywa i bagietkę na Portobello Market. Nie mówiąc o tym, że czasem po drodze mijam Alice Dellal, która często wywołuje zdjęcia w pobliskim Snappy Snaps.

***

Mam dla Was jeszcze niespodziankę od American Eagle Outfitters Polska  z jeansem w roli głównej. Na pewno każdy z Was ma swoją ulubioną parę dżinsów, którą najchętniej nosilibyście codziennie, bo  pasuje do większości ubrań w szafie i czujecie się w niej świetnie. Zadanie polega na zrobieniu zdjęcia w Waszych idealnych jeansach i opublikowaniu go na Instagramie z hashtagiem #americaneagleoutfitterspolska. Macie czas do 25 października. Do wygrania jest jedna para jeansów i dwa dowolne produkty o wartości do 100 zł ze sklepu AEO. Powodzenia!:)Follow me on Facebook, Twitter, Bloglovin & Instagram 'alicezielasko'

Share this article on :
 
© Copyright 2011 Alice Point All Rights Reserved.
Free Templates by Cool Blogger Tutorials- Powered by Blogger.com.