LFW: Matthew Williamson with Toni&Guy

Tuesday, September 25, 2012
ph. by me/Alice Zielasko


Here are a few photos from the Matthew Williamson show I took last week during LFW. I'm in love with the floating dresses, colorful tunics and shirts which looked very exotic. Thank you Toni&Guy  for arranging the front-row ticket to this great show! :)


Podczas London Fashion Weeku dzięki zaproszeniu przez Toni&Guy Poland miałam okazję zobaczyć pokaz Matthew Williamsona, który odbył się na 8 piętrze nowoczesnego budynku Cannon Place - siedząc w pierwszym rzędzie mieliśmy z jednej strony widok na wybieg i modelki, a z drugiej piękny widok na cały Londyn. Wrażenie było niesamowite. Kolekcja Matthew Williamsona była bardzo kolorowa i kobieca. Pojawiło się dużo zwiewnych sukienek i koszul w odcieniach czerwieni, różu i fioletu. Bardzo dziękuję Toni&Guy  za zaproszenie i możliwość dołączenia do teamu Toni&Guy Poland podczas LFW :) Więcej zdjęć możecie zobaczyć na moim Instagramie i Facebooku, gdzie relacjonowałam wszystko na bieżąco.

Mam dla Was jeszcze jedno ogłoszenie. Na Facebooku Moda Allegro ruszył właśnie konkurs "Zabarw się stylizacją", w którym zostałam jurorką. Konkurs będzie się odbywał w trzech etapach kolorystycznych, do mnie należy część "Bordo - fiolet". Zasady są proste: między 24.09-30.09 musicie stworzyć stylizację, w której główną rolę odgrywa element ubioru w kolorze bordowym i fioletowym (lub ich odcieniach: różowym i czerwonym). Następnie robicie zdjęcie i umieszczacie je w  aplikacji na Facebooku Moda Allegro pod tym linkiem . Nagrodą są bankowe karty o wartości 750 zł, 500zł i 250 zł. Inspiracją dla Was może być pokaz Matthew Williamsona, w którym nie brakowało mocnych kolorów z przewagą fioletu i różu. Moją wersję stylizacji pokaże Wam za kilka dni. Tymczasem z niecierpliwością czekam na Wasze propozycje. Dokładne informacje o konkursie znajdziecie w aplikacji na Facebooku. Powodzenia! :)

Follow me on Facebook, Twitter, Bloglovin & Instagram 'alicezielasko'

Share this article on :
 
© Copyright 2011 Alice Point All Rights Reserved.
Free Templates by Cool Blogger Tutorials- Powered by Blogger.com.