Billabong x Fashion Salade contest!

Thursday, July 12, 2012
Miesiąc temu podczas mojego pobytu w Madrycie dostałam propozycję wzięcia udziału w konkursie organizowanym przez Fashion Salade i Billabong w ramach kampanii najnowszej kolekcji Billabong x Oracle Fox. Nie zastanawiałam się długo nad decyzją, bo nagroda główna, czyli wyjazd do Los Angeles jest moim marzeniem od bardzo daaawna.
W konkursie bierze udział 11 międzynarodowych blogerek, wszystkie dostałyśmy za zadanie zrobić zdjęcia w ubraniach z kolekcji Billabong & Oracle Fox. Moje zdjęcia, zrobione 3 tygodnie temu razem z Marcinem, możecie zobaczyć już teraz:)

A teraz wszystko jest w Waszych rękach. Będę ogromnie wdzięczna oddanie komentarza pod moimi zdjęciami na stronie Fashion Salade, czyli TU (o dowolnej treści). Cztery blogerki, które otrzymają najwięcej komentarzy przechodzą do ostatniego etapu. Bardzo liczę na Wasze wsparcie i z góry dziękuję:)


A month ago, during my trip to Madrid, I was offered to take part in a contest organized by Fashion Salade & Billabong x Oracle Fox. And I didn't hesitate to say 'yes'. The prize, which is trip to LA, has been my big, big dream for a long time. The rules are simple: I had to show my outfits, wear clothes created by Oraclefox exclusively for Billabong. Here are the results :) I took these pictures three weeks ago with my friend Marcin.

Now it’s for you to decide. Please leave a comment below my photos on Fashion Salade - here. The four bloggers who receive the most comments from users will reach the final. Thank you so, so much for helping me to win the trip to LA !

(wearing Billabong x Oracle Fox Longing For Love Walkshorts, Ven Aqui Knit and bikini)ph. by Belletette


MUSIC: All Saints - Pure Shores

Follow me on Facebook, Twitter, Bloglovin & Instagram 'alicezielasko'


Share this article on :
 
© Copyright 2011 Alice Point All Rights Reserved.
Free Templates by Cool Blogger Tutorials- Powered by Blogger.com.