Back to the 90's

Sunday, March 8, 2009Te spodnie szybko mi się nie znudzą. Są uniwersalne, pasują do wszystkiego, a co ważne, mają podwyższaną talie - koniec z biodrówkami i koniec z podwiewaniem! Od tygodnia są moją podstawową bazą dla stroju (jeszcze niedawno były to leginsy, zwłaszcza latexowe). W tym zestawie czuje się jak bohaterką serialu Beverly Hills 90210. Nie tak dawno styl lat 90-tych wzbudzał we mnie śmiech i rozpacz, a dzisiaj z przyjemnością zakładam niebieskie sprane dżinsy, męską marynarkę (nowość po ostatnich zakupach z Mamą) i koszulę (koniecznie!) podwiązaną w talii. Swoją drogą z tym serialem kojarzy mi się jeszcze słowo, które samo w sobie brzmi kiczowato: "garsonka". Co sądzicie...?
Ps. Jeśli spodobała Wam się wielka żółta walizka z poprzedniego posta i chcielibyście ją kupić, zapraszam tutaj:)

Translation: In this outfit I feel like a character from Beverly Hills 90210. I used to hate the 1990's style but now I really enjoy wearing these acid washed jeans, a boyfriend jacket and checked shirt (necessarily tied at the waist)!

fot. Marika

shirt - second hand
blazer - Zara
acid washed jeans - Top Shop
shoes - Gortz 17
bag - vintage


Po zdjęciach byliśmy bardzo głodni, wstąpiliśmy z Mariką i Piotrkiem do piekarni, gdzie sprzedają najlepsze strudle z serem w Krakowie. Ul. Stolarska, niedaleko Małego Rynku. Musicie tego spróbować! :) (after the shooting we stopped by in a very nice bakery next to Main Market Square on the Stolarska street to get the best brioches in entire Cracow. They are delicious, you have to taste them!)
Share this article on :
 
© Copyright 2011 Alice Point All Rights Reserved.
Free Templates by Cool Blogger Tutorials- Powered by Blogger.com.